T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü

2020 Yılı 3. Dönem İlk Defa ve Yeniden Atama Kurası Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2020

2020 Yılı 3. Dönem İlk Defa ve Yeniden Atama Kurası


DUYURU (14.07.2020)
Kura sonucu yerleşenler listesi yayınlanmıştır.

 
DUYURU (13.07.2020)
Kura çekilişi 14.07.2020 tarihinde saat 10:00 'da Bakanlığımız Bilkent Yerleşkesinde Noter huzurunda gerçekleştirilecektir. Koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında kuraya katılımcı alınmayacaktır. Kura çekilişi Bakanlığımız YouTube kanalı (https://www.youtube.com/user/SaglikBakanligi)  üzerinden canlı olarak yayınlanacaktır.


İlan Metni
Münhal Kadrolar
 Kura Sonuçları
1.Yerleştirme Sonucunda Yerleşenler Listesi (Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu için yabancı dil yeterliliğine sahip eczacı unvanlı personel alımı)
1.Yerleştirme Noter Onaylı Yerleşenler Listesi (Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu için yabancı dil yeterliliğine sahip eczacı unvanlı personel alımı)
2.Yerleştirme Sonucunda Yerleşenler Listesi (Sağlık Bakanlığı ile diğer kamu kurum ve kuruluşları için eczacı, uzman diş tabibi, diş tabibi, tabip ve uzman tabip unvanında personel alımı)
2.Yerleştirme Noter Onaylı Yerleşenler Listesi (Sağlık Bakanlığı ile diğer kamu kurum ve kuruluşları için eczacı, uzman diş tabibi, diş tabibi, tabip ve uzman tabip unvanında personel alımı)

 Paylaş